Відбулася «Презентація професій» 10.12.2010 року

 
         Богодухівський професійний аграрний ліцей 10.12.2010 року приймав участь у заходах Богодухівської районної державної адміністрації «Презентація професій», організованих для учнів-випускників шкіл Богодухівського району.
Ліцей презентував професії:
-„Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)
-„Оператор комп’ютерного набору”
-„Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва”
-„Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”
-„Водій автотранспортних засобів категорії „С”
-„Кухар”
-„Кондитер”

        Крім ліцею в презентації приймали участь такі навчальні заклади як: ХДТУСГ ім.. Василенка, Центр професійно-технічної освіти №2 м. Харкова, медичний коледж м. Богодухова та ін..


 
Наприкінці квітня 2010 року
 в Богодухівському аграр­ному ліцеї
 пройшов «День відкритих дверей».

Викладачі, майстри виробничого навчання розпо­віли старшокласникам шкіл району, які спеціальності можна отримати в навчальному закладі, показали кабінети загальноосвітніх І спеціальних предметів, техніку, обладнання, гуртожиток, бібліотеку. Діти побували також у раді ветеранів і в музеї воїнів-афганців. У фойє кожній групі відвідувачів демонстрували відеострічку про життя ліцею.
 А біля техніки майбутніх учнів ліцею, зустрічав директор закладу    В. Ярошенко і майстри виробничого навчання.

         Того дня аграрний ліцей відвідали учні С.-Баланівської, Ульянівської, С.-Ярської, П.-МикитІвської, Губарівської, Братеницької, Кленівської, Сіннянської, Павлівської ЗОШ, Богодухівського колегіуму №2 та ліцею №3. 
         Одинадцять старшокласників приїхали до Богодухова з Братениці на транспорті, який надав голова  СТОВ «Братеницьке» А.Явтушенко. 
День відкритих дверей закінчився концертною програмою, яку підготували силами учасників гуртка художньої самодіяль­ності ліцею.